Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

POKÓJ DZIENNY, to najbardziej reprezentacyjne pomieszczenie w Twoim domu. Tutaj przyjmujesz gości, relaksujesz się po pracy i spędzasz czas z rodziną. Często jedno pomieszczenie stanowi również kino domowe i czytelnię -  przemyślane rozwiązania i piękne wykonanie będą cieszyły oko i wprawiały w dobry nastrój każdego dnia.

ŁAZIENKA, to pierwsze miejsce, jakie odwiedzasz po przebudzeniu - powinna być piękna, ale przede wszystkim praktyczna. Obszerna wanna z hydromasażem, a może ascetyczny prysznic? Szeroka umywalka dla dwojga, a może dwie mniejsze? Daj się ponieść fantazji, a resztą zajmiemy się my.

Przez żołądek do serca, a wygodna KUCHNIA, to recepta na miłość do gotowania i udaną imprezę - ostatecznie każda dobra impreza kończy się w kuchni!

POKÓJ DZIECKA, to kraina fantazji, która z nostalgią będzie wspominana przez lata. Jest to miejsce rozwoju twórczości, zabawy, nauki i odpoczynku. Zadbaj, aby było piękne, pobudzające wyobraźnię i bezpieczne.

Podobno SCHODY odzwierciedlają charakter domu i jego gospodarzy - lekkie i ażurowe, monumentalne i proste w formie, a może odrobinę zakręcone?

Polityka cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?